Nasze realizacje

 Szanowni Klienci, 

 

Z naszych usług  w zakresie instalacji Internetu, sieci Wi-Fi oraz systemów monitoringu skorzystało już kilkudziesięciu klientów z różnych branż. Kilkanaście lat doświadczenia, kompetentna i wykwalifikowana ekipa pracowników, oraz profesjonalne podejście do każdej realizacji – to właśnie czynniki, które przekładają się na zaufanie i satysfakcję naszych klientów.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu nasze przykładowe realizacje, które wykonaliśmy dla firm i instytucji. 

 

System Monitoringu dla Zakładu Usług Technicznych TECH-MET

 

OXYNET wykonał kompleksowe prace związane z instalacją systemu monitorującego w hali produkcyjnej firmy. Zakres prac obejmował:

 

1. Wykonanie pomiarów, a następnie projektu systemu monitoringu.

2. Doradztwo oraz pomoc w doborze urządzeń.

3. Montaż i konfigurację systemu.

4. Zapewnienie obsługi serwisowej.

 

Firma Tech-Met ocenia prace jako wykonane sprawnie i w pełni profesjonalne. Poleca OXYNET jako rzetelnego partnera biznesowego, zarówno jako dostawcę usług dostępu do Internetu , a także instalacji systemów monitoringu. 

 

 

System Monitoringu dla firmy Waldin Waldemar Zawada

 

Prace obejmowały doradztwo , dostarczenie sprzętu , instalację i konfigurację systemu monitoringu. W skład realizacji wchodziło : 7 kamer w technologii IP, 1 rejestrator w technologii IP oraz 2 switche. 

 

Wszystkie wymienione prace odbyły się z najwyższą starannością i spełniy wymogi zamówienia.

 

Firma Waldin Waldemar Zawada poleca OXYNET jako wykonawcę usług na najwyższym poziomie. 

 

 

Sieć Wi-Fi i Internet biznesowy dla Dworu Boratyn

 

OXYNET świadczy dla Dworu  Boratyn usługę dostępu do Internetu w usudze OXY Biznes.Sieć Wi-Fi dedykowana dla klientów i gości to dziś niezbędny standard w każdym hotelu i restauracji dlatego na zamówienie Dworu OXYNET wykonał instalację profesjonalnej sieci Wi-Fi. 

 

Prace objęły: projekt, instalację, montaż i konfigurację. Całość prac została wykonana sprawnie, terminowo i profesjonalnie, a współpraca przebiegła w sposób zadowalający. 

 

Dwór Boratyn poleca firmę OXYNET jako rzetelnego partnera instalacji sieci Wi-Fi oraz dostawcę usług Internetowych. 

 

 

System Monitoringu dla Gminy Chłopice

 

Firma OXYNET dostarczyła, zainstalowała i skonfigurowała system monitoringu wizyjnego w dwóch jednostach oświatowych Gminy na łączną kwotę ponad 65 tysięcy złotych. 

 

W skład realizacji wchodziło m.in. 50kamer w technologii IP, 2 rejestratory MVR, 14 switchy. Firma zapewniła również stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  

 

Dostawa, montaż i konfiguracja odbyły się w pełni profesjonalnie , zgodnie z wymogami zamówienia. Gmina Chłopice potwierdza, że OXYNET świadczy usługi na najwyższym poziomie. 

 

 

System Monitoringu dla Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wólce Pełkińskiej

 

Dyrekcja Szkoły dziękuje firmie OXYNET za współpracę i wykonanie systemu monitoringu na najwyższym poziomie. 

 

Powierzone firmie OXYNET zadania dotyczące pomiaru, instalacji a także konfiguracji zostały wykonane rzetelnie i terminowo z zachowaniem najwyższej staranności , a sposób wykonywania prac świadczy o dużych umiejętnościach i doświadczeniu firmy w dziedzinie projektowania i instalacji systemów monitoringu wizyjnego. 

 

Bez wahania polecamy OXYNET jako partnera biznesowego. 

 

 

System monitoringu i Internet biznesowy dla P.U.H. SZRON

 

Wybraliśmy firmę OXYNET jako doświadczonego wykonawcę usług w zakresie projektowania i montażu systemów monitoringu oraz sprawdzonego dostawcę Internetu dla Firm. 

 

W ramach zawartej umowy OXYNET wyknał instalację monitoringu, począwszy od wizji lokalnej, przygotowanie projektu , profesjonalny montaż i konfigurację całego systemu.

 

Współpracę z OXYNET zaliczamy do udanych z uwagi na wysoką jakość oraz terminowość wykonania i świadczenia usług. 

 

 

HIPOTERAPIA Bernadeta Golba

 

Firma OXYNET przeprowadziła kompleksowy proces wdrożenia sieci w standardzie Wi-Fi w naszej firmie. Począwszy od analizy potrzeb, poprzez wdrożenie i instalację , po zapewnienie opieki serwisowej. 

 

Wszystkie prace związane z instalacją i uruchomieniem systemu zostały wykonane sprawnie i terminowo. Dzięki sieci Wi-Fi jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do stabilnego łącza internetowego dla naszych gości. 

 

Polecamy OXYNET jako wykonawcę sieci internetowych. 

 

 

System Monitoringu dla firmy Baumaister Maciej Kielar

 

Rekomendujemy Państwu usługi firmy OXYNET , która wykonała dla nas instalację systemu monitoringu. Firma fachowo wykonała projekt, dobrała sprzęt najwyższej jakośc , a także w ramach realizacji dokonała szkolenia z obsługi systemu.

 

Podczas realizacji OXYNET pokazał się jako firma wysoce profesjonalna. Wykonawca skierowany na dążenie do spełnienia wszystkich oczekiwań  i potrzeb klienta. 

 

Polecamy firmę OXYNET innym przedsiębiorcom jako rzetelnego i sprawdzonego partnera biznesowego.