Sieć OXYNET

OXYNET jest jedną z największych sieci internetowych w regionie podkarpackim. Jesteśmy obecni zarówno w miastach, jak i w niedużych miejscowościach. Naszą misją jest zapewnienie dostępu do Internetu każdemu, nawet osobom mieszkającym z dala od aglomeracji - w miejscach, gdzie inni dostawcy nie docierają. Codziennie dostarczamy Internet do kilkunastu tysięcy domów i mieszkań w powiatach: jarosławskim, przeworskim, przemyskim i lubaczowskim, na łącznym obszarze ponad 4000 km2. Nie zatrzymujemy się w rozwoju, a kolejne inwestycje są w fazie realizacji bądź przygotowania, co umożliwi podłączanie do naszej sieci coraz to nowych Klientów.

 

OXYNET świadczy usługi w szeroko pojętej technologii radiowej, która w zasadzie nie zna ograniczeń terytorialnych w ciągle rozwijającej się technologii światłowodowej oraz w nowoczesnej technologii LTE. 

 

Sieć OXYNET to tysiące Klientów, dla których każdego dnia pracuje grono kilkudziesięciu specjalistów. Nieustannie staramy się znajdować rozwiązania, które zadowolą każdego Klienta indywidualnego. Z uwagą analizujemy różnorodne potrzeby Klientów biznesowych przygotowując dla nich ofertę "szytą na miarę". Chcemy docierać wszędzie, gdzie tylko zaistnieje potrzeba, z rozwiązaniami najlepszymi dla danej lokalizacji.

 

Bazując na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych wprowadziliśmy kolejne usługi: Internet LTE telewizję w jakości HD, monitoring, sieci WiFi i szereg innych.

 

Taki właśnie jest OXYNET.

Zawsze gotowy do działania i rozwoju. Nowoczesny i otwarty na nowe możliwości. Odpowiadający na potrzeby potencjalnych Klientów. Godny zaufania i bezpieczny. Wart tego, aby być jego Klientem. Dzięki temu każdego dnia coraz więcej osób dołącza do grona odbiorców sieci OXYNET.

 

 

KOMUNIKATY 

 

Plan połączenia spółek

 

Uprzejmie informujemy, że Zarządy spółek Oxynet S.A., System X II Sp. z o.o., Informel Jarosław Sp. z o.o. oraz NETConnect Sp. z o.o. podjęły decyzję o połączeniu spółek. Szczegółowy Plan Połączenia Spółek zamieściliśmy poniżej:

 

-plan połączenia-