Sieć OXYNET

OXYNET jest jedną z największych sieci internetowych w regionie podkarpackim. Jesteśmy obecni zarówno w miastach, jak i w niedużych miejscowościach. Naszą misją jest zapewnienie dostępu do Internetu każdemu, nawet osobom mieszkającym z dala od aglomeracji
- w miejscach, gdzie inni dostawcy nie docierają. Codziennie dostarczamy Internet do kilkunastu tysięcy domów i mieszkań w powiatach: jarosławskim, przeworskim, przemyskim i lubaczowskim, na łącznym obszarze ponad 4000 km2. Nie zatrzymujemy się w rozwoju, a kolejne inwestycje są w fazie realizacji bądź przygotowania, co umożliwi podłączanie do naszej sieci coraz to nowych Klientów.

 

OXYNET świadczy usługi w szeroko pojętej technologii radiowej, która w zasadzie nie zna ograniczeń terytorialnych w ciągle rozwijającej się technologii światłowodowej oraz w nowoczesnej technologii LTE. 

 

Sieć OXYNET to tysiące Klientów, dla których każdego dnia pracuje grono kilkudziesięciu specjalistów. Nieustannie staramy się znajdować rozwiązania, które zadowolą każdego Klienta indywidualnego. Z uwagą analizujemy różnorodne potrzeby Klientów biznesowych przygotowując dla nich ofertę "szytą na miarę". Chcemy docierać wszędzie, gdzie tylko zaistnieje potrzeba, z rozwiązaniami najlepszymi dla danej lokalizacji.

 

Bazując na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych wprowadziliśmy kolejne usługi: Internet LTE telewizję w jakości HD, monitoring, sieci WiFi i szereg innych.

 

Taki właśnie jest OXYNET.

Zawsze blisko swoich Klientów i o krok przed ich potrzebami. Zawsze gotowy do działania i rozwoju. Nowoczesny i otwarty na nowe możliwości. Odpowiadający na potrzeby potencjalnych Klientów. Godny zaufania i bezpieczny. Wart tego, aby być jego Klientem. Dzięki temu każdego dnia coraz więcej osób dołącza do grona odbiorców sieci OXYNET.