Sieć OXYNET

OXYNET Sp. z o.o. powstał z połączenia spółek System X II, Informel Jarosław oraz NETConnect. Obecnie jesteśmy jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w regionie podkarpackim. Naszym celem jest zapewnienie dostępu do Internetu każdemu, nawet osobom mieszkającym z dala od aglomeracji, gdzie inni dostawcy nie docierają. Dlatego też zasięg naszej sieci to nie tylko miasta, ale przede wszystkim nieduże miejscowości i tereny wiejskie.

 

Usługi dostępu do Internetu świadczymy w szeroko pojętej technologii radiowej, która w zasadzie nie zna ograniczeń terytorialnych oraz w nowoczesnej technologii światłowodowej. Codziennie docieramy do kilkunastu tysięcy domów i mieszkań w powiatach: jarosławskim, przeworskim, przemyskim i lubaczowskim.

 

Nie zatrzymujemy się w rozwoju. Realizujemy kolejne inwestycje, które pozwolą nam na rozbudowę infrastruktury, co umożliwi podłączanie do naszej sieci coraz to nowych Klientów.

 

Dzięki otrzymanym dotacjom z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego działania 1.1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa zrealizowaliśmy budowę sieci światłowodowej NGA o przepustowościach co najmniej 100 Mb/s i łącznej długości prawie 300 km.  Objętych zasięgiem tej sieci zostało ponad 4500 gospodarstw domowych, placówki edukacyjne i służby zdrowia.

 

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów realizujemy także inwestycje budowy sieci światłowodowej w ramach środków własnych, a kolejne projekty rozwoju naszej sieci są w fazie przygotowania.

 

OXYNET to nie tylko Internet. Bazując na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych wprowadziliśmy kolejne usługi: nowoczesną telewizję cyfrową z bogatą ofertą programową, sieci Wi-Fi, systemy monitoringu wizyjnego, systemy alarmowe a także multimedialny dom i firmę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w dziale Oferta dla Klienta Indywidualnego i Klienta Biznesowego.

 

 

Dlaczego warto wybrać OXYNET?  

 

  • Stabilność i zaufanie. Współpraca z nami to dla Państwa gwarancja bezpieczeństwa: klarowność ofert i promocji, bezpieczeństwo rozliczeń i podpisywanych umów abonenckich.

 

  • Dostępność dla Klientów. Posiadamy lokalne Biuro Obsługi Klienta czynne dla Państwa od poniedziałku do piątku oraz infolinię, gdzie możecie porozmawiać z naszymi konsultantami. W godzinach zamknięcia Biura możecie Państwo zostawić wiadomość na naszej automatycznej sekretarce, problem zostanie zdiagnozowany, a konsultant oddzwoni do Was już następnego dnia roboczego po zostawieniu wiadomości.

 

  • Usługa serwisowa. U nas serwis kliencki jest zawsze bezpłatny. Wszelkie usterki naprawiamy do 48 godzin od przyjęcia zgłoszenia, aczkolwiek 80% serwisów realizujemy już w ciągu 24 godzin.

 

  • Rozwój i nowoczesność. Dla naszych klientów pracuje liczne grono specjalistów, którzy nieustannie starają się znajdować nowoczesne rozwiązania na miarę potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych.

 

 

Sieć POPC
Zapraszamy do korzystania z usług oferowanych przez nas z wykorzystaniem infrastruktury POPC.

Do kontaktów w sprawie dostępu hurtowego przygotowaliśmy System Komunikacji (SK), który stanowi aktywna skrzynka e-mail: hurt_popc@oxynet.pl oraz strona internetowa: www.oxynet.pl. Wszelkie zapytania i zamówienia prosimy kierować na wskazany adres e-mail.

 

Oferta hurtowa dla obszarów POPC.01.01.00-18-0231/16, POPC.01.01.00-18-0233/16, POPC.01.01.00-18-0230/16 (pobierz)

 

Zmiana Umowy ramowej i załącznika nr 13 w ofercie hurtowej 1 (pobierz)

Lokalizacja sieci POPC01 (pobierz)

Zmiana cennika w ofercie hurtowej (pobierz)

Zmiana cennika w ofercie hurtowej 2 (pobierz).

Zmiana cennika w ofercie hurtowej 3 (pobierz).

Zmiana cennika w ofercie hurtowej 4 (pobierz)

Zmiana cennika w ofercie hurtowej 5 (pobierz)

Zmiana cennika w ofercie hurtowej 6 (pobierz)

 

 

KOMUNIKATY 

8.05.2017r. 


Połaczenie spółek

 

Szanowni Abonenci Informel Jarosław sp. z o.o., System X II sp. z o.o.,

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 8 maja 2017 r. doszło do połączenia spółek Informel Jarosław sp. z o.o., System X II sp. z o.o. ze spółką OXYNET Sp. z o.o. (dawniej: Polskie Sieci Radiowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA). Z dniem połączenia operatorem telekomunikacyjnym świadczącym Państwu usługi została OXYNET Sp. z o.o.  (dawniej: Polskie Sieci Radiowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA) o następujących danych rejestrowych:

 

Oxynet S.A. z siedzibą w Poznaniu, pod adresem ul. Drużynowa 12, 61-483 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000938798, dla której akta rejestrowe przechowuje Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, wysokość kapitału zakładowego
4 068 800,00, NIP 7822550871, REGON 302151490.

 

Zmiana ta nie wpływa na ważność Państwa zawartych umów abonenckich, nie zmienia się okres obowiązywania tych umów ani nie zmieniają się dotychczasowe opłaty za usługi dostępu do sieci Internet lub usługi telewizyjne. OXYNET Sp. z o.o.  stała się stroną wszystkich umów pomiędzy Państwem a spółkami Informel Jarosław sp. z o.o., System X II sp. z o.o. a wszystkie prawa i wszystkie zobowiązania tych spółek stały się z dniem połączenia prawami i zobowiązaniami OXYNET Sp. z o.o. . Skutek ten nastąpił z mocy prawa, bez konieczności zawierania jakichkolwiek aneksów lub dodatkowych porozumień.

 

W związku z powyższym uprzejmie prosimy, aby od dnia 8 maja 2017 r. wszystkie pisma lub dokumenty (w tym faktury, jeśli są wystawiane), zawierały w/w dane OXYNET Sp. z o.o.  i były kierowane do tej spółki. Prosimy również o posługiwanie się nazwą OXYNET Sp. z o.o.  przy regulowaniu płatności za usługi dostępu do sieci Internet lub usługi telewizyjne, co pozwoli sprawnie przeprowadzać rozliczenia faktur.

 

Dla Państwa, jako naszych abonentów, fakt połączenia spółek nie wiąże się ze zmianami w procesie obsługi klienta. Nadal będą mogli korzystać z naszego wsparcia w Biurze Obsługi Klienta pod adresem: ul. Podzamcze 41, 37-500 Jarosław, tel. 16 621 77 77, fax 16 621 77 77, email: bok@oxynet.pl bądź przez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta na stronie www.oxynet.pl. Nie planuje się żadnych zmian organizacyjnych i pod tym względem wszystko zostaje dla Państwa tak jak było do tej pory. Wszystkie znane Państwu osoby kontaktowe jak zawsze służą radą i pomocą.

 

Nasza dotychczasowa oferta usług, znana Państwu spod znaku Oxynet, nie ulega uszczupleniu. Wyrażamy nadzieję, że przeprowadzone połączenie doda impulsu do rozwoju i poszerzenia Państwu zakresu świadczonych usług telekomunikacyjnych w nowych technologiach.

 

Spodziewamy się dalszej dobrej współpracy z Państwem. W razie jakichkolwiek wątpliwości z Państwa strony prosimy zwracać się do nas, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Z wyrazami szacunku

OXYNET Sp. z o.o.